top of page
17901004030565449.jpg

Hakkımda

1980 İzmir doğumluyum. Takı tasarımına 10 yaşımda örgü bilekliklerle başladım.
Eğitim hayatıma önce Celal Bayar Üniversitesi seramik bölümünde sonra da AÖF Halkla İlişkiler bölümünde  devam ettim. Uzun yıllar tanınmış kurumsal tekstil firmalarında yöneticilik yaptım. Bu süreçlerde takı tasarımına devam ettim. 14 Mayıs 2018 yılında kendi butiğimi açtım. 1 Kasım 2018 yılında pandemi öncesi tekstil firmalarının beklentimi karşılayamamasından dolayı kapattım.
İçimdeki heyecanı, tasarıma olan aşkımı ve bitmek tükenmek bilmeyen hayal gücümü tam anlamıyla sizlere kanalize etmeye karar verdim. Yıllarca marka olmak gibi bir hayalim vardı bugün baktığımda Dünya da bir yerlerde, Türkiye'nin her yerinde kadınlar tasarımlarımı takıyor.

Böylelikle Elifocaktasarım'ın temelleri atılmış oldu.
ELİFOCAKTASARIM kadını olmanın gururuyla sosyal platformlarda mutluluk fotoğraflarını paylaşıyorlar. İşte bu duygunun bende tarifi yok. Sizleri mutlu etmek, size en doğru tasarımı seçmek ve günün sonunda mutluluğunuzu paylaşmak en temel prensibim.
Kişiye özel tasarımlar hazırlamak, kişilerinizi tanımaktan geçiyor. Karşılıklı güven çok önemli.        Benim böyle samimi bir politikam var. Bu sebeple sorularınız, görüşleriniz, tavsiyeleriniz için web sayfamdaki Whatsapp üzerinden istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
Biz kadınlar birlikte güçlüyüz bunu unutmayalım.
Elifocak tasarımın varoluş hikayesini  kısaca okudunuz. Başarı, gerçekten işini severek yapan, ona kendinden bir şeyler katanların hikayesi olur.
Tüm vazgeçmeye niyeti olan kadınlar için...

bottom of page